Sophia Flörsch wsiadła za kółko sportowego elektryka o mocy 1200 koni mechanicznych!

zepcars
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sophia miała jedyną w życiu okazję przekonać się na własnej skórze, jak będzie wyglądała przyszłość niemieckiej serii wyścigów Deutsche Tourenwagen Masters.

Za środowisko testowe posłużył tor zlokalizowany w niemieckim Hockenheim. Wyścigówka została zaprojektowana i złożona przez koncern Schaeffler. Elektryk z napędem na cztery koła, mocą rzędu 1200 koni mechanicznych, oraz wduszającym w fotel przyspieszeniem to marzenie wszystkich miłośników czterech kółek.

Na szczęście, testowa jazda Sophie została uwieczniona i wszyscy możemy doświadczyć namiastki prawdziwego doświadczenia za kółkiem supersamochodu.

Jak podsumowała pierwsze wrażenia Sophie Flörsch – myślę, że ważne jest, aby udowodnić, że sporty motorowe i wyścigi to nie tylko dźwięk silnika i benzyna. Chodzi o emocje, czyste wyścigi, szybkie samochody i prędkość! Wyścigi muszą być niesamowite i myślę, że z tymi elektrycznymi samochodami uda się zapewnić kibicom i kierowcą mnóstwo rozrywki.

(Photo by Kevin Bhagat on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednią przyczepę do transportu ciężkich ładunków?
Jak wybrać odpowiednią przyczepę do transportu ciężkich ładunków?
Dowiedz się, jak dokonać właściwego wyboru przyczepy do transportu ciężkich towarów. Poznaj kryteria wyboru, rodzaje przyczep i praktyczne wskazówki dla bezpiecznego przewozu ładunków.
/