Sophia Flörsch wsiadła za kółko sportowego elektryka o mocy 1200 koni mechanicznych!

zepcars
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sophia miała jedyną w życiu okazję przekonać się na własnej skórze, jak będzie wyglądała przyszłość niemieckiej serii wyścigów Deutsche Tourenwagen Masters.

Za środowisko testowe posłużył tor zlokalizowany w niemieckim Hockenheim. Wyścigówka została zaprojektowana i złożona przez koncern Schaeffler. Elektryk z napędem na cztery koła, mocą rzędu 1200 koni mechanicznych, oraz wduszającym w fotel przyspieszeniem to marzenie wszystkich miłośników czterech kółek.

Na szczęście, testowa jazda Sophie została uwieczniona i wszyscy możemy doświadczyć namiastki prawdziwego doświadczenia za kółkiem supersamochodu.

Jak podsumowała pierwsze wrażenia Sophie Flörsch – myślę, że ważne jest, aby udowodnić, że sporty motorowe i wyścigi to nie tylko dźwięk silnika i benzyna. Chodzi o emocje, czyste wyścigi, szybkie samochody i prędkość! Wyścigi muszą być niesamowite i myślę, że z tymi elektrycznymi samochodami uda się zapewnić kibicom i kierowcą mnóstwo rozrywki.

(Photo by Kevin Bhagat on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak nasadki gumowe mogą zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo w przemyśle
Jak nasadki gumowe mogą zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo w przemyśle
Dowiedz się, jak nasadki gumowe mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa w różnych gałęziach przemysłu.
/