Badanie: czym kierują się kobiety wybierając cztery kółka?

zepcars
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wskazują najnowsze badania, kolor lakieru jest najbardziej nieistotnym elementem potencjalnego nabytku. Na pierwszym miejscu plasują się przede wszystkim pieniądze. Dalej, kobiety częściej wybierają SUV-y i Crossovery. Jakie inne wnioski możemy wyciągnąć z badania platformy Carsmile?

Posiłkując się danymi badania przeprowadzonego przez platformę Carsmile możemy stwierdzić, że najbardziej istotny jest koszt miesięcznego utrzymania czterech kółek. Jak komentuje Michał Knitter, wiceprezes Carsmile – Auto musi mieścić się w założonym budżecie, również jeśli chodzi o koszt paliwa. Musi być bezawaryjne i bezpieczne. Nie ma znaczenia, jaka to marka czy model.

Najpopularniejszym rozwiązaniem finansowym wśród płci pięknej jest wynajem (42%), z kolei najmniej – leasing (16%). Jeśli zaś chodzi o zakup za gotówkę lub kredyt jest to analogicznie – 23% i 19%.

Poza preferencjami finansowymi, aż 8 na 10 kobiet biorących udział w badaniu wybrałoby SUV-a lub Crossovera. Główną przyczyną wydaje się być poczucie większego bezpieczeństwa i widoczności na drodze.

(Photo by Matthew Henry on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rozwiązania dla przemysłu: jak wybrać odpowiednią armaturę przemysłową
Rozwiązania dla przemysłu: jak wybrać odpowiednią armaturę przemysłową
Zapoznaj się z naszym przewodnikiem i dowiedz się, jak wybierać armaturę przemysłową odpowiednią dla konkretnego sektora przemysłu. Klucze do efektywnych i efektywnych rozwiązań przemysłowych czekają na Ciebie.
/